Ruční práce mistrů a skutečné kouzlo kreativity

EWE JEWELRY nikdy nevyrábí sériově. Objednané šperky u nás jsou výjimečné a jedinečné. Při výrobě jsme minimalizovali použití strojního zpracování a eliminovali všechny automatické procesy.

Klenotníci z dílny EWE JEWELRY se zabývají výrobou pouze exkluzivních šperků. Každé dílo je výsledkem jedinečného výtvarného a technického řešení, je uměleckým dílem, produktem mistrova postoje k jeho dílu. Pouze v našem ateliéru můžete začít realizovat svou osobní sbírku a v průběhu let ji doplňovat.

Mistři šperkařského studia jsou zkušení umělci, kteří se svému řemeslu věnují řadu let a stále zdokonalují své dovednosti. Naši klenotníci budou schopni najít vhodné ztělesnění pro jakýkoli Váš nápad.

Obrovskou výhodou EWE JEWELRY jsou atraktivní ceny drahých kamenů. Přímé spojení s dodavateli nám umožní nakupovat materiály bez zprostředkovatelů za tu nejlepší cenu a zajistí rychlé dodání.

Naši manažeři Vám pomohou najít smaragdy jakékoli velikosti a parametrů, ať už se zboží nachází kdekoli na světě. Navíc jsme připraveni Vám poradit i s investicí do smaragdů.

Příklady návrhů šperků

Společně s Vámi vybereme model a domluvíme se na všech detailech. Dále naši umělečtí řemeslníci vytvoří jeho návrh. Po jeho schválení přistoupíme k další fázi - výběru kamenů.

Výběr kamenů

Pro stejný produkt můžete použít smaragdy různých vlastností, od přírodních po lab growny. To přímo ovlivňuje cenu vašeho budoucího šperku. V závislosti na zvoleném materiálu se jeho cena může výrazně lišit.

3D modelování

Po výběru materiálů přistoupíme k 3D modelování šperku. Trojrozměrný model bude nejpřesněji odrážet Vaši představu a pomůže Vám věnovat pozornost i těm nejjemnějším detailům.

Lisovací a odlévací dekorace

Jde o high-tech proces, který vyžaduje drahé vybavení a práci vysoce kvalifikovaných odborníků. Po hotovém 3D projektu zhotovíme voskový model budoucího šperku a poté, abychom se ujistili, že je dokonalý a plně v souladu s Vaší představou, výrobek odlijeme do kovu.

Montáž a upevnění kamenů

Proces montáže je pečlivá ruční práce, kterou nelze svěřit strojům. Zkušený klenotník upravuje všechny detaily budoucího šperku, zbrousí každou hranu a odstraní veškerý přebytečný kov.

Následuje nejdůležitější a nejobtížnější fáze výroby - backtacking. Tento proces vyžaduje zvláštní dovednosti ze strany klenotníka. Právě od této fáze závisí umělecká integrita budoucí dekorace.

Leštění a rhodiování

Konečná fáze výroby. Klenotník přivede povrch výrobku k ideálu, odstraní všechny mikro škrábance a nerovnosti. Poté se pomocí galvanického pokovování produkt zrodí v barvě, kterou potřebujete.

Hotový produkt

Než si vyzvednete šperky, naši řemeslníci provedou závěrečnou kontrolu. Hotový výrobek si můžete vyzvednout v sídle naší společnosti. Naši manažeři mohou také zajistit jeho doručení do jakékoli země na světě.